IX Targi pracy

OfertaWystawcy i prezentacjeV Targi PracyVI Targi PracyProgram targówVII Targi PracyProgram targówVIII Targi PracyIX Targi PracyMiejsce i terminKontaktFilmyGaleria

WYSTAWCY VIII TARGÓW PRACY UR:

 

 

CAPITA

Capita jest największą firmą outsourcingową w Wielkiej Brytanii, która kilka miesięcy temu rozpoczęła działalność w Krakowie. Łączy nas jeden cel - pomóc udoskonalić obsługę klienta dla każdego z naszych licznych partnerów - zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Współpracuje z ponad 300 znaczącymi klientami spośród różnych gałęzi biznesu, m. in.: AXA, BBC, Deutsche Bank, O2, T-Mobile, Tesco and Zurich. Na przestrzeni najbliższych 18 miesięcy planują zatrudnić około 500 pracowników, którzy będą świadczyć usługi w zakresie obsługi klienta oraz wsparcia działalności biznesowej w zakresie ubezpieczeń, finansów, IT, HR, świadczeń emerytalnych, ubezpieczeń zwierząt domowych, nieruchomości i administracji

 

 

U JĘDRUSIA

PGPH "U Jędrusia"  już ponad 25 lat jest producentem wyrobów garmażeryjnych chłodzonych oraz sałatek i surówek. Prowadzona działalność została nagrodzona licznymi wyróżnieniami wśród których największe znaczenie mają m.in. tytuł Agro Polska 2001 oraz Polski Producent Żywności 2002 i certyfikat "Dobre bo Polskie". Na wszystkich etapach procesu produkcyjnego , począwszy od przyjęcia surowca aż do pakowania i dystrybucji, firma stosuje procedury systemu  HACCP zapewniające bezpieczeństwo zdrowotne wytwarzanej żywności. Firma dostarcza swe produkty do wszystkich sieci  hipermarketów na terenie całej Polski tj. Makro Cash and Carry, TESCO, Selgros, Geant, Carrefour, a także zaopatruje ponad 30 firmowych stoisk delikatesowych i Lunch Barów.

 

 

BIOCERT

BioCert Małopolska Sp. z o.o. jest jednostką certyfikującą działająca na terenie całego kraju, posiadającą upoważnienie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi do przeprowadzania kontroli oraz wydawania i cofania certyfikatów zgodności w rolnictwie ekologicznym .Akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji w zakresie certyfikacji produkcji rolniczej prowadzonej metodami ekologicznymi. Dysponują rzetelną i aktualną informacją o sposobie przekształcenia produkcji rolnej na produkcję prowadzoną metodami ekologicznymi.

 

OHP

Ochotnicze Hufce Pracy posiadają w swojej strukturze jednostki zajmujące się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą oraz doradztwem zawodowym i orientacją zawodową.
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży realizuje zadania z zakresu aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu oraz z zakresu świadczenia usług edukacyjnych dla młodzieży na lokalnym rynku pracy.

 

 

TESCO

Tesco to największa brytyjska sieć hipermarketów i supermarketów, która ma swoje filie również w innych krajach. Początkowo sieć zajmowała się sprzedażą żywności, ale rozszerzyła swoją ofertę również na odzież, sprzęt elektroniczny i samochody. Do roku 2003 firma miała już w swoim posiadaniu ponad 2000 sklepów różnej wielkości, od hipermarketów do niewielkich sklepików np. przy stacjach benzynowych. W Polsce Tesco działa w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą Tesco Polska sp. z o.o. i posiada 400 sklepów w całym kraju. Siedziba Tesco znajduje się w Krakowie

 

 

ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest akredytowaną agencją płatniczą. Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych.
Struktura ARiMR jest trzypoziomowa: Centrala, 16 Oddziałów Regionalnych w każdym województwie oraz 314 Biur Powiatowych.
Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR są rolnicy, mieszkańcy wsi, przedsiębiorcy i samorządy lokalne. ARiMR udziela też pomocy podmiotom z sektora rybackiego. Realizowane zadania to płatności bezpośrednie, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Program Operacyjny - Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich na lata 2007-2013, Wspólna Organizacja Rynku Owoców i Warzyw, Wspólna Organizacja Rynku Rybnego

 

 

LASY PAŃSTWOWE

Lasy Państwowe to największa w Unii Europejskiej organizacja zarządzająca lasami należącymi do Skarbu Państwa. Gospodarują na niemal jednej trzeciej powierzchni Polski – części szczególnie cennej, bo rosną na niej lasy. Co ważniejsze, części systematycznie powiększającej się, gdyż dzięki staraniom leśników lasów przybywa. Jednym z naszych podstawowych zadań jest udostępnianie lasów całemu społeczeństwu

 

selgros

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników.

 

 

klimowicz

Grupa Producentów Owoców i Warzyw KLIMOWICZ Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Jest Grupą stworzoną przez firmy rodzinne, co w znacznym stopniu wpływa na jakość sprzedawanych przez nią produktów, politykę firmy oraz specyfikę działalności. Podwalinę Grupy stanowią zwłaszcza dwie firmy: Zakład Ogrodniczy Paczyna Cecylia Klimowicz oraz Przedsiębiorstwo Nasienne „Księży Las” Sp. z o.o. Zakład Ogrodniczy Paczyna i Grupa KLIMOWICZ współpracuje z wieloma światowymi kontrahentami (np. TESCO, Makro, Real, etc). Dlatego też warzywa Państwa Klimowicz można zakupić zarówno w Polsce (w dużych hipermarketach, jak i w mniejszych sklepach), a także w Niemczech, Austrii, Czechach czy też Wielkiej Brytanii.

 

 

auchan

Auchan to koncern handlowy o międzynarodowym zasięgu. Grupa obecna jest w 12 krajach świata, zatrudnia 243 tysiące współpracowników w 150 różnych zawodach. W Polsce jesteśmy już od 17 lat i obecnie zatrudniamy ponad 10 tysięcy pracowników. Poszukujemy do pracy w całej Polsce Pracowników: Pracownik Hali, Kasjer/ka, Piekarz, Cukiernik, Rzeźnik, Magazynier, Agent Ochrony, Manager handlowy, Manager kas, Manager techniczny, Manager ochrony i innych. Program Płatnych Staży Managerskich został przygotowany z myślą o Studentach ostatniego roku studiów magisterskich i ich Absolwentach. W czasie stażu poznasz firmę i branże wielkiej dystrybucji. To może być Twój początek przygody z Auchan. Dzięki naszemu programowi masz możliwość zdobyć cenne doświadczenia. Staż trwa 3 miesiące i możesz go odbyć w dowolnym okresie roku. Masz możliwość ubiegania się o staż w HIPERMARKECIE w działach Handlowych spożywczych lub przemysłowych. W czasie stażu możesz liczyć na: Indywidualny plan poznania pracy w danym dziale, Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, Zrozumienie funkcji zespołu i zarządzania, Wsparcie ekipy oraz pakiet potrzebnych szkoleń, Umowę o staż, Stałe wynagrodzenie. Po ukończeniu stażu wybrane osoby mają możliwość zatrudnienia w Auchan.

 

 

STATE STREET

State Street has a presence in Krakow, Poland since November, 2007. Our primary business is focused on Fund Accounting, Hedge Fund Accounting, Pricing Administration, Derivative Administration and Financial Reporting. Today State Street has over 900 employees at multiple sites in Krakow.

 

 

CAPGEMINI

Capgemini, jeden z wiodących światowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu, umożliwia swoim klientom rozwój i działanie dzięki nowoczesnym technologiom. Firma Capgemini oferuje swoim klientom doświadczenie i możliwości, które zapewniają im większą swobodę w osiągnięciu najlepszych wyników poprzez unikatowy sposób współpracy polegający na Współdziałaniu w Biznesie (Collaborative Business ExperienceTM). Capgemini jest obecna w 40 krajach i zatrudnia na świecie około 110 tys. pracowników. W naszych biurach Polsce zatrudniamy ponad 4 tys. osób.

 

 

auchan

Z przychodami ze sprzedaży na poziomie 13$ miliardów oraz 45 tysiącami pracowników w 2013 roku, jesteśmy światowym liderem w dziedzinie higieny. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i usługi, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności, czystego środowiska, optymalizacji zasobów wodnych i energetycznych oraz poprawę efektywności operacyjnej biznesów naszych klientów w ponad 170 krajach na świecie.

W Polsce od przeszło 20 lat prowadzimy działalność handlową, a od 2011 roku w Krakowie działa również Shared Service Center.

W Polsce zatrudniamy łącznie blisko 400 pracowników – z czego połowa jest dedykowana obsłudze klientów na polskim rynku - są to konsultanci i przedstawiciele handlowi dla poszczególnych linii produktów pracujący bezpośrednio z klientami w terenie, oraz pracownicy obsługi klienta, logistyki i marketingu. Obszarem rolniczym zajmuje się dział AGRI. Mycie i dezynfekcja obiektów inwentarskich, urządzeń udojowych, utrzymanie zwierząt w należytej higienie i szeroko pojęta profilaktyka jak i edukacja to główne zadania przedstawicieli działu AGRI.

Z kolei w naszym centrum usług zatrudniamy około 200 specjalistów z dziedzin takich jak finanse (dział analiz finansowych, kontroling, księgowość), administracja sprzedaży, zakupy i logistyka, dział rozwoju czy dział zgodności z normami.

 

 

 

Raiffeisen Leasing Polska S.A. jest członkiem jednej z najbardziej znanych i aktywnych grup finansowych dzia łających na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Akcjonariuszami RLPL są Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Raiffeisen Leasing International GmbH (RLI). Sp ółka kieruje swoją ofertę do wszystkich przedsiębiorców, zarówno mikro, małych, średnich jak i Klientów korporacyjnych. Jesteśmy wiodącą firm ą w branży leasingowej, posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz duże zaplecze finansowe, oferujemy ciekawe perspektywy młodym ludziom chcącym rozwijać karierę zawodową wśród najlepszych ekspertów na rynku. ;

 

 

 

Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 r., jako bank nowego typu – łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami. W grudniu 2012 r. Bank zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, przeprowadzając największą ofertę publiczną prywatnej spółki w historii GPW o łącznej wartości 2,1 mld zł. Od marca 2014 r., niespełna półtora roku od debiutu giełdowego, akcje Alior Banku zostały włączone do indeksu WIG20, skupiającego dwadzieścia największych i najbardziej płynnych spółek notowanych na warszawskim parkiecie. Od ponad 5 lat istnienia Banku konsekwentnie wyznaczamy nowe standardy na polskim rynku usług bankowych. Nie ograniczają nas żadne struktury czy systemy. Dzięki temu nasze pomysły mogą być przekształcane w konkretne rozwiązania, produkty, procedury i wzory postępowania. Praca, opierająca się na rozwiązaniach, które sami tworzymy i do których jesteśmy przekonani, jest źródłem motywacji i satysfakcji.

 

 

WUP


Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Małopolskiego. Jesteśmy instytucją publiczną, co oznacza, że działamy nie dla siebie, ale działamy dla innych. Pracujemy na rzecz regionu Małopolski, dlatego od 2007 roku celem i podstawą realizacji wszystkich naszych inicjatyw jest misja: kompetentny, wykwalifikowany i pracujący mieszkaniec Małopolski. Dysponujemy środkami, które można pozyskać na realizację przedsięwzięć z zakresu rozwoju zasobów ludzkich. Pełnimy w województwie małopolskim funkcję Instytucji Wdrażającej (Instytucji Pośredniczącej II stopnia) Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013.

 

 

AKADEMICKIE INKUBATORY

Misją Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP) jest budowanie sprzyjającego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości wśród ludzi.Jesteśmy przekonani, że każdy pomysł na biznes można zrealizować. Podstawą wizji przyszłości jest świadomość i przekonanie, że potrzebna jest nowa jakość wspierania przedsiębiorczości w Polsce, poprzez pomoc w zakładaniu i rozwoju małych i średnich firm oraz tworzeniu innowacyjnych pomysłów biznesowych mających stanowić przewagę konkurencyjną polskiej gospodarki. Współpraca z AIP umożliwia każdej osobie założenie firmy najniższym kosztem, najszybciej i najłatwiej w Polsce, przy minimalnym ryzyku. Przedsiębiorca nie musi mieć lokalu, grubego portfela i znajomości. Wystarczy dobry pomysł! AIP oferuje szereg atrakcyjnych profitów, aby Twoja firma mogła się dynamicznie rozwijać. Podejmujemy się tego zadania i zwyciężymy wprowadzając młodych w nową erę.

 

 

ADDECO


Adecco, jako globalny lider w dziedzinie rozwiązań zarządzania zasobami ludzkimi, oferuje szeroki zakres usług:    rekrutacja i selekcja pracowników na stałe (Permanent Placement), rekrutacja pracowników tymczasowych (Temporary Staffing), weryfikacja i ocena kandydatów (Assessment Center), ocena pracowników, określenie potencjału oraz kierunków rozwoju (Development Center), poszukiwania bezpośrednie kluczowych specjalistów, menedżerów oraz na stanowiska kierownicze (Direct & Executive Search), rekrutacja do pracy za granicą (International Recruitment), program zwolnień monitorowanych (Outplacement), doradztwo z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i rynku pracy (Consulting & Adjustment Services), obsługa pracowników poprzez biuro zlokalizowane na terenie firmy Klienta (On-Site Management), outsourcing funkcji z zakresu zarządzania personelem (Outsourcing), zarządzanie i koordynacja pracy innych dostawców personelu (Master Vendoring), wypróbowanie pracownika przed zatrudnieniem na stałe (Try & Hire), przeprowadzanie testów manualnych i internetowych (Xpert).

 

 

aterima

ATERIMA to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim, niemieckim i francuskim. Naszym klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji oraz wynajmu personelu. Z naszych usług korzystają zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również międzynarodowe koncerny. Jedną z naszych specjalizacji jest delegowanie pracowników do pracy za granicą – w szczególności do Niemiec i Francji.

 

 

aterima

Marka z doświadczeniem i wiedzą płynącą z wielu lat sukcesów w branży producentów mięsa wołowego. Rubin Food Group jest grupą podmiotów, które kompleksowo realizują potrzeby kontrahentów i klientów. Połączenie różnych kompetencji pozwala nam na obsługę każdego etapu produkcji-łącznie z transportem i przechowywaniem żywności Poszanowanie tradycji i staranny dobór nowoczesnych technologii pozwoliła nam nie tylko wprowadzić rodzinną, opartą na zaufaniu firmę do czołówki producentów wołowiny, ale stworzyć nową wyjątkową markę jaką jest Rubin Beef. To zasługa wiedzy zdobywanej od pokoleń i klientów, którzy zaufali marce Rubin Food Group, jako dostawcy doskonałych produktów.

 

 

CampLeaders

Camp Leaders Poland jest częścią globalnej grupy Camp Leaders organizującej programy wyjazdów wakacyjnych do pracy w ośrodkach kolonijnych w USA.Praca na tzw. kampie jest niepowtarzalną szansą na poznanie studentów z całego świata, zarobienie kieszonkowego, a następnie podróżowania po Stanach. Program oferowany przez Camp Leaders to dwumiesięczny pobyt na kampie i praca w charakterze: wychowawcy, ratownika, pracownika biura, kuchni, kierowcy, itp.Po ukończeniu pracy na kampie, uczestnik ma możliwość pozostania w USA do końca ważności wizy J1 – tj. przez kolejne 2 miesiące. Oferujemy: -Pracę na kampie -Kieszonkowe -Bilety do USA w obie strony -Zakwaterowanie oraz wyżywienie -Profesjonalne przygotowanie wyjazdu. CENA PROGRAMU Z BILETEM OD 1850 ZŁ.

Prof. dr hab. Włodzimierz Sady
JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Małopolski Związek Pracodawców

Jerzy Miller
Wojewoda Małopolski


dziennikpolski

kariera

eurostudent

manko

podajdalej
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies