IX Targi pracy

OfertaWystawcy i prezentacjeV Targi PracyVI Targi PracyProgram targówVII Targi PracyProgram targówVIII Targi PracyIX Targi PracyMiejsce i terminKontaktFilmyGaleria

PREZENTACJA FIRM
Miejsce: Sala 120 II piętro

11.00  PLIVA Kraków S.A.

11.30  Park M

12.00  Capgemini Polska Sp. z o.o.

12.30  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

13.00  Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

 

 

WYSTAWCY V TARGÓW PRACY UR:

PLIVA

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów leków odtwórczych. Potwierdzeniem najwyższej jakości wytwarzanych przez nas preparatów jest prestiżowy certyfikat Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency (MHRA), który Fabryka Grupy Teva w Krakowie otrzymała jako pierwszy producent z branży farmaceutycznej w Polsce. Dokument ten zezwala spółce na produkcję do krajów UE.
Krakowskie zakłady przeszły także pomyślnie audyty amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Dzięki temu jako pierwsza firma farmaceutyczna w Polsce otrzymaliśmy pozwolenie na produkcję leków na rynek USA. Obecnie w Zakładzie w Krakowie wytwarzane są formy suche i płynne preparatów. Zakład w Krakowie ma za sobą długą tradycję sięgającą lat 30 XX wieku. Wówczas na obrzeżach miasta powstała niewielka wytwórnia, zajmująca się głównie produkcją odżywek i artykułów spożywczych. Wytwórnia ta stanowiła filię znanej szwajcarskiej firmy - Dr. A. Wander S.A.  Dawne obrzeża Krakowa to dziś prawie centrum tego miasta, które należy do dziedzictwa kultury światowej i podlega szczególnej ochronie ekologicznej. Nasza firma musi więc spełniać bardzo surowe kryteria w zakresie norm ochrony środowiska. Dlatego stosujemy cały system proekologicznych rozwiązań i nieustannie pracujemy nad ciągłym udoskonalaniem swoich metod działania.  Nowoczesny sposób wytwarzania sprzyja zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy naszym pracownikom oraz maksymalnemu ograniczeniu uciążliwości naszej firmy dla otoczenia i środowiska naturalnego. W 1997 roku Zakłady w Krakowie uzyskały Świadectwo Przedsiębiorstwa Czystszej Produkcji, natomiast w roku 2001, jako pierwsza firma farmaceutyczna w Polsce, otrzymały międzynarodowy certyfikat w zakresie ochrony środowiska. W tym samym roku Zakładowi w Krakowie przyznany  został certyfikat w zakresie Bezpieczeństwa Pracy. W 2008 roku Zakład otrzymał także certyfikat Firmy Bliskiej Środowisku.

 

GEOKART

Przedsiębiorstwo Geokart-International Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1989 r. W ciągu całego okresu działalności praca nowoczesnej, korzystającej z innowacyjnych rozwiązań oraz wysoko wykwalifikowanej kadry pozwoliła na osiągnięcie wielu sukcesów i ugruntowanie wysokiej pozycji na rynku. Ze względu na wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań i pracy na najnowocześniejszym sprzęcie jesteśmy w czołówce firm specjalizując się w następujących rodzajach działalności wykonywanych dla klientów krajowych jak i zagranicznych z Niemiec, Francji oraz Libii: geodezji, kartografii, drukarni i studia dtp , projektowania infrastruktury. Nasi główni zleceniodawcy to m.in.: Główny Urząd Geodezji i Kartografii ,Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, urzędy wojewódzkie, urzędy marszałkowskie, starostwa powiatowe, firmy komercyjne .

 

WBK

Bank Zachodni WBK to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych polskich banków, lider rynku w zakresie usług elektronicznych i poziomu zabezpieczeń.BZ WBK oferuje szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych.Wdrażanie najnowszych i najbezpieczniejszych technologii to od dawna priorytet i wyróżnik naszej działalności. To jednocześnie bank przyjazny Tobie, Twojej rodzinie i biznesowi.

 

ING


Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka.

 

 

CAPGEMINI

Capgemini, jeden z wiodących światowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu, umożliwia swoim klientom rozwój i działanie dzięki nowoczesnym technologiom. Firma Capgemini oferuje swoim klientom doświadczenie i możliwości, które zapewniają im większą swobodę w osiągnięciu najlepszych wyników poprzez unikatowy sposób współpracy polegający na Współdziałaniu w Biznesie (Collaborative Business ExperienceTM). Capgemini jest obecna w 40 krajach i zatrudnia na świecie około 110 tys. pracowników. W naszych biurach Polsce zatrudniamy ponad 4 tys. osób.

 

 

PARK M

Park-M to organizacja mająca na celu realizację zadań związanych z szeroko pojętą architekturą krajobrazu oraz zagospodarowaniem terenów zieleni. Struktura organizacyjna, dobór pracowników i ciągła praca nad doskonaleniem ich kompetencji oraz nowoczesne zaplecze techniczne, wszystko to ma służyć zapewnieniu jak najwyższej jakości i kompleksowości świadczonych usług.
W skład organizacji Park-M wchodzą:
- Park-M sp. z o.o. - składa się z trzech autonomicznych działów: Ogrody, Tereny Zieleni, Centrum Ogrodnicze. Specjalizuje się w planowaniu, urządzaniu i pielęgnacji parków, ogrodów, skwerów miejskich, a także budowie obiektów sportowych, fontann oraz małej architektury ogrodowej. Dzięki rozwiniętej strukturze firmy zatrudniającej ok. 300 pracowników, rozbudowanemu zapleczu technicznemu oraz wyspecjalizowanym fachowcom świadczymy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.
- Park-M Gospodarstwo Szkółkarskie w Starym Sączu - zajmuje się produkcją kontenerową i gruntową ogrodowych roślin ozdobnych w gospodarstwie o powierzchni 25 ha. Produkujemy rośliny liściaste i iglaste na potrzeby odbiorców hurtowych (w tym supermarketów) w kraju i zagranicą oraz wykonawstwa w ramach innych działów Park-M. Gospodarstwo Szkółkarskie jest członkiem Związku Szkółkarzy Polskich i jedną z wiodących szkółek ozdobnego materiału roślinnego w Polsce.
- Park-M Pracownia Projektowa Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie- zajmuje się projektowaniem ogrodów, parków, skwerów miejskich, fontann i innych elementów małej architektury.

 

 

COBICO

COBICO Sp. z o.o. posiada w swoich strukturach Akredytowane Biuro Certyfikacji i Laboratorium Opakowań. Biuro Certyfikacji Świadczy usługi z zakresu opakowań i rolnictwa – przetwórstwa i ekologicznej produkcji rolnej, produktów regionalnych i tradycyjnych, produktów w programie „Jakość Tradycja” oraz wieprzowiny wysokiej jakości w systemie PQS. Laboratorium COBICO przeprowadza badania opakowań metalowych i z tworzyw sztucznych oraz materiałów opakowaniowych

 

 

U JĘDRUSIA

PGPH "U Jędrusia"  już ponad 25 lat jest producentem wyrobów garmażeryjnych chłodzonych oraz sałatek i surówek. Prowadzona działalność została nagrodzona licznymi wyróżnieniami wśród których największe znaczenie mają m.in. tytuł Agro Polska 2001 oraz Polski Producent Żywności 2002 i certyfikat "Dobre bo Polskie". Na wszystkich etapach procesu produkcyjnego , począwszy od przyjęcia surowca aż do pakowania i dystrybucji, firma stosuje procedury systemu  HACCP zapewniające bezpieczeństwo zdrowotne wytwarzanej żywności. Firma dostarcza swe produkty do wszystkich sieci  hipermarketów na terenie całej Polski tj. Makro Cash and Carry, TESCO, Selgros, Geant, Carrefour, a także zaopatruje ponad 30 firmowych stoisk delikatesowych i Lunch Barów.

 

 

AMPLUS

Spółka Amplus powstałą w 1992 roku jako wspólne przedsięwzięcie udziałowców działających w branży owoców i warzyw. Od początku istnienia firma zajmowała się hurtowymi dostawami do dystrybutorów i detalistów w Polsce i sąsiednich krajach. W 2008 roku Amplus przekształcił się w Spółkę Akcyjną. Obecnie jest jednym z liderów branży w Polsce o rocznym obrocie za 2009 przekraczającym 130 mln PLN i zatrudnieniu prawie 250 osób.

 

 

HOVEN

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej. Nasi Klienci otrzymują od nie tylko najwyższej jakości kolektory słoneczne HOVEN, ale także kompleksową obsługę, która jest naszą główną zasadą działania. Poszukujemy zainteresowanych osób, którzy chcą zdobyć doświadczenie w profesjonalnej, energicznie zarządzanej firmie. Kierujemy się wartościami, które są najbliższe naszym Klientom: nowoczesność, ekologia, niezależność i oszczędność. Wierzymy, że dzięki nim  wspólnie poprawiamy jakość życia obecnych i przyszłych pokoleń.

 

EMPATHY

Akademia Empathy w skrócie to: marka działań edukacyjno-szkoleniowych prowadzonych przez Empathy - Internet Software House. Realizujemy je  m.in. poprzez spotkania, warsztaty i publikacje przybliżające tematykę inteligentnych rozwiązań w biznesie. Głównym zadaniem Akademii Empathy jest tworzenie uniwersalnego forum dyskusyjno – naukowego oraz doradztwo biznesowe

 

 

ADDECO


Adecco, jako globalny lider w dziedzinie rozwiązań zarządzania zasobami ludzkimi, oferuje szeroki zakres usług:    rekrutacja i selekcja pracowników na stałe (Permanent Placement), rekrutacja pracowników tymczasowych (Temporary Staffing), weryfikacja i ocena kandydatów (Assessment Center), ocena pracowników, określenie potencjału oraz kierunków rozwoju (Development Center), poszukiwania bezpośrednie kluczowych specjalistów, menedżerów oraz na stanowiska kierownicze (Direct & Executive Search), rekrutacja do pracy za granicą (International Recruitment), program zwolnień monitorowanych (Outplacement), doradztwo z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i rynku pracy (Consulting & Adjustment Services), obsługa pracowników poprzez biuro zlokalizowane na terenie firmy Klienta (On-Site Management), outsourcing funkcji z zakresu zarządzania personelem (Outsourcing), zarządzanie i koordynacja pracy innych dostawców personelu (Master Vendoring), wypróbowanie pracownika przed zatrudnieniem na stałe (Try & Hire), przeprowadzanie testów manualnych i internetowych (Xpert).

 

 

ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest akredytowaną agencją płatniczą. Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych.
Struktura ARiMR jest trzypoziomowa: Centrala, 16 Oddziałów Regionalnych w każdym województwie oraz 314 Biur Powiatowych.
Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR są rolnicy, mieszkańcy wsi, przedsiębiorcy i samorządy lokalne. ARiMR udziela też pomocy podmiotom z sektora rybackiego. Realizowane zadania to płatności bezpośrednie, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Program Operacyjny - Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich na lata 2007-2013, Wspólna Organizacja Rynku Owoców i Warzyw, Wspólna Organizacja Rynku Rybnego

 

 

WUP


Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Małopolskiego. Jesteśmy instytucją publiczną, co oznacza, że działamy nie dla siebie, ale działamy dla innych. Pracujemy na rzecz regionu Małopolski, dlatego od 2007 roku celem i podstawą realizacji wszystkich naszych inicjatyw jest misja: kompetentny, wykwalifikowany i pracujący mieszkaniec Małopolski. Dysponujemy środkami, które można pozyskać na realizację przedsięwzięć z zakresu rozwoju zasobów ludzkich. Pełnimy w województwie małopolskim funkcję Instytucji Wdrażającej (Instytucji Pośredniczącej II stopnia) Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013.

 

 

AKADEMICKIE INKUBATORY

Misją Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP) jest budowanie sprzyjającego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości wśród ludzi.Jesteśmy przekonani, że każdy pomysł na biznes można zrealizować. Podstawą wizji przyszłości jest świadomość i przekonanie, że potrzebna jest nowa jakość wspierania przedsiębiorczości w Polsce, poprzez pomoc w zakładaniu i rozwoju małych i średnich firm oraz tworzeniu innowacyjnych pomysłów biznesowych mających stanowić przewagę konkurencyjną polskiej gospodarki. Współpraca z AIP umożliwia każdej osobie założenie firmy najniższym kosztem, najszybciej i najłatwiej w Polsce, przy minimalnym ryzyku. Przedsiębiorca nie musi mieć lokalu, grubego portfela i znajomości. Wystarczy dobry pomysł! AIP oferuje szereg atrakcyjnych profitów, aby Twoja firma mogła się dynamicznie rozwijać. Podejmujemy się tego zadania i zwyciężymy wprowadzając młodych w nową erę.

 

 

 

ABSOLVENT

Absolvent.pl to pierwszy w Polsce serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Oprócz przeglądania ofert, można uczestniczyć w nieprzerwanym procesie rekrutacyjnym, gdzie to pracodawca Tobie składa propozycje. Wszystko anonimowo i dyskretnie – sam decydujesz, komu pokazać swoje dane osobowe.
Motto naszego serwisu to: daj się znaleźć!

 

 

PILOT

Work Experience jest marką firmy Pilot Sp. z o.o., pod którą oferuje miejsce praktyk studenckich i pracy w sektorze rolniczym na farmach Concordii na terenie Wielkiej Brytanii. Spółka Pilot jest wpisana do rejestru agencji zatrudnienia, czego dowodem są certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy zezwalające na legalną działalność w zakresie: pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (1720/1a), pośrednictwa pracy poza granicami Polski (1720/1b), doradztwa personalnego (1720/2), poradnictwa zawodowego (1720/4).

 

 

 

IASTE

IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) jest akademicką organizacją działającą w 93 krajach świata. W Polsce działa 15 Komitetów Lokalnych. Główne działania IAESTE skupiają się na wymianie zagranicznych, płatnych, zawodowych praktyk studenckich. Poza tym organizowany jest szereg imprez, na które serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na: www.iaeste.pl

Prof. dr hab. Janusz Żmija
JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Jerzy Miller
Wojewoda Małopolski


dziennikpolski

kariera

eurostudent

manko
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies