IX Targi pracy

OfertaWystawcy i prezentacjeV Targi PracyVI Targi PracyProgram targówVII Targi PracyProgram targówVIII Targi PracyIX Targi PracyMiejsce i terminKontaktFilmyGaleria

WYSTAWCY IX TARGÓW PRACY UR:

 

 

CAPITA

Capita jest największą firmą outsourcingową w Wielkiej Brytanii, która kilka miesięcy temu rozpoczęła działalność w Krakowie. Łączy nas jeden cel - pomóc udoskonalić obsługę klienta dla każdego z naszych licznych partnerów - zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Współpracuje z ponad 300 znaczącymi klientami spośród różnych gałęzi biznesu, m. in.: AXA, BBC, Deutsche Bank, O2, T-Mobile, Tesco and Zurich. Na przestrzeni najbliższych 18 miesięcy planują zatrudnić około 500 pracowników, którzy będą świadczyć usługi w zakresie obsługi klienta oraz wsparcia działalności biznesowej w zakresie ubezpieczeń, finansów, IT, HR, świadczeń emerytalnych, ubezpieczeń zwierząt domowych, nieruchomości i administracji

 

 

U JĘDRUSIA

PGPH "U Jędrusia"  już ponad 25 lat jest producentem wyrobów garmażeryjnych chłodzonych oraz sałatek i surówek. Prowadzona działalność została nagrodzona licznymi wyróżnieniami wśród których największe znaczenie mają m.in. tytuł Agro Polska 2001 oraz Polski Producent Żywności 2002 i certyfikat "Dobre bo Polskie". Na wszystkich etapach procesu produkcyjnego , począwszy od przyjęcia surowca aż do pakowania i dystrybucji, firma stosuje procedury systemu  HACCP zapewniające bezpieczeństwo zdrowotne wytwarzanej żywności. Firma dostarcza swe produkty do wszystkich sieci  hipermarketów na terenie całej Polski tj. Makro Cash and Carry, TESCO, Selgros, Geant, Carrefour, a także zaopatruje ponad 30 firmowych stoisk delikatesowych i Lunch Barów.

 

 

ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest akredytowaną agencją płatniczą. Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych.
Struktura ARiMR jest trzypoziomowa: Centrala, 16 Oddziałów Regionalnych w każdym województwie oraz 314 Biur Powiatowych.
Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR są rolnicy, mieszkańcy wsi, przedsiębiorcy i samorządy lokalne. ARiMR udziela też pomocy podmiotom z sektora rybackiego. Realizowane zadania to płatności bezpośrednie, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Program Operacyjny - Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich na lata 2007-2013, Wspólna Organizacja Rynku Owoców i Warzyw, Wspólna Organizacja Rynku Rybnego

 

 

klimowicz

Grupa Producentów Owoców i Warzyw KLIMOWICZ Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Jest Grupą stworzoną przez firmy rodzinne, co w znacznym stopniu wpływa na jakość sprzedawanych przez nią produktów, politykę firmy oraz specyfikę działalności. Podwalinę Grupy stanowią zwłaszcza dwie firmy: Zakład Ogrodniczy Paczyna Cecylia Klimowicz oraz Przedsiębiorstwo Nasienne „Księży Las” Sp. z o.o. Zakład Ogrodniczy Paczyna i Grupa KLIMOWICZ współpracuje z wieloma światowymi kontrahentami (np. TESCO, Makro, Real, etc). Dlatego też warzywa Państwa Klimowicz można zakupić zarówno w Polsce (w dużych hipermarketach, jak i w mniejszych sklepach), a także w Niemczech, Austrii, Czechach czy też Wielkiej Brytanii.

 

 

auchan

Auchan to koncern handlowy o międzynarodowym zasięgu. Grupa obecna jest w 12 krajach świata, zatrudnia 243 tysiące współpracowników w 150 różnych zawodach. W Polsce jesteśmy już od 17 lat i obecnie zatrudniamy ponad 10 tysięcy pracowników. Poszukujemy do pracy w całej Polsce Pracowników: Pracownik Hali, Kasjer/ka, Piekarz, Cukiernik, Rzeźnik, Magazynier, Agent Ochrony, Manager handlowy, Manager kas, Manager techniczny, Manager ochrony i innych. Program Płatnych Staży Managerskich został przygotowany z myślą o Studentach ostatniego roku studiów magisterskich i ich Absolwentach. W czasie stażu poznasz firmę i branże wielkiej dystrybucji. To może być Twój początek przygody z Auchan. Dzięki naszemu programowi masz możliwość zdobyć cenne doświadczenia. Staż trwa 3 miesiące i możesz go odbyć w dowolnym okresie roku. Masz możliwość ubiegania się o staż w HIPERMARKECIE w działach Handlowych spożywczych lub przemysłowych. W czasie stażu możesz liczyć na: Indywidualny plan poznania pracy w danym dziale, Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, Zrozumienie funkcji zespołu i zarządzania, Wsparcie ekipy oraz pakiet potrzebnych szkoleń, Umowę o staż, Stałe wynagrodzenie. Po ukończeniu stażu wybrane osoby mają możliwość zatrudnienia w Auchan.

 

 

STATE STREET

State Street has a presence in Krakow, Poland since November, 2007. Our primary business is focused on Fund Accounting, Hedge Fund Accounting, Pricing Administration, Derivative Administration and Financial Reporting. Today State Street has over 900 employees at multiple sites in Krakow.

 

 

CAPGEMINI

Capgemini, jeden z wiodących światowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu, umożliwia swoim klientom rozwój i działanie dzięki nowoczesnym technologiom. Firma Capgemini oferuje swoim klientom doświadczenie i możliwości, które zapewniają im większą swobodę w osiągnięciu najlepszych wyników poprzez unikatowy sposób współpracy polegający na Współdziałaniu w Biznesie (Collaborative Business ExperienceTM). Capgemini jest obecna w 40 krajach i zatrudnia na świecie około 110 tys. pracowników. W naszych biurach Polsce zatrudniamy ponad 4 tys. osób.

 

 

BIOCERT

BioCert Małopolska Sp. z o.o. jest jednostką certyfikującą działająca na terenie całego kraju, posiadającą upoważnienie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi do przeprowadzania kontroli oraz wydawania i cofania certyfikatów zgodności w rolnictwie ekologicznym .Akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji w zakresie certyfikacji produkcji rolniczej prowadzonej metodami ekologicznymi. Dysponują rzetelną i aktualną informacją o sposobie przekształcenia produkcji rolnej na produkcję prowadzoną metodami ekologicznymi.

 

 

 

ADDECO


Adecco, jako globalny lider w dziedzinie rozwiązań zarządzania zasobami ludzkimi, oferuje szeroki zakres usług:    rekrutacja i selekcja pracowników na stałe (Permanent Placement), rekrutacja pracowników tymczasowych (Temporary Staffing), weryfikacja i ocena kandydatów (Assessment Center), ocena pracowników, określenie potencjału oraz kierunków rozwoju (Development Center), poszukiwania bezpośrednie kluczowych specjalistów, menedżerów oraz na stanowiska kierownicze (Direct & Executive Search), rekrutacja do pracy za granicą (International Recruitment), program zwolnień monitorowanych (Outplacement), doradztwo z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i rynku pracy (Consulting & Adjustment Services), obsługa pracowników poprzez biuro zlokalizowane na terenie firmy Klienta (On-Site Management), outsourcing funkcji z zakresu zarządzania personelem (Outsourcing), zarządzanie i koordynacja pracy innych dostawców personelu (Master Vendoring), wypróbowanie pracownika przed zatrudnieniem na stałe (Try & Hire), przeprowadzanie testów manualnych i internetowych (Xpert).

 

 

Hilton Foods jest dynamiczną firmą o silnej reputacji wśród producentów świeżej żywności. Firma rozwija się w oparciu o jakość i innowacyjność produktów. Hilton Foods Ltd. Sp. z o.o rozpoczął produkcję w 2006 roku. Zakład jest zlokalizowany w tyskiej części katowickiej specjalnej strefy ekonomiczniej. Ponad 500 pracowników codziennie produkuje mając na uwadze dostarczanie produktów najwyższej jakości.

 

 

CCUSA Inc jest międzynarodową organizacją od 1986 r. zajmującą się programami wymiany kulturowej, m.in. Work Experience USA oraz Camp. Siedziba główna CCUSA mieści się w San Rafael w Kalifornii, a do Stanów Zjednoczonych CCUSA wysłało już ponad 235 000 chętnych z ponad 60 krajów świata. Camp Counselors USA Poland wspracuje z CCUSA Inc już od 14 lat. W tym czasie zaufało nam ponad 17 000 studentów polskich uczelni. W czasie poprzednich wakacji ponad 1 000 uczestników mogło przeżyć przygodę swojego życia.

 

 

Producent rękawic medycznych i dystrybutor materiałów medycznych jednorazowego użytku. Działa na rynku Polski, Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji. Produkty dostępne są na wszystkich kontynentach. Europejska część Grupy skupia się na promocji i sprzedaży jednorazowych wyrobów medycznych, głównie rękawic, opatrunków, odzieży jednorazowego użytku i obłożeń pola operacyjnego. Ma zorganizowaną dystrybucję w Czechach i na Słowacji oraz partnerów handlowych w Rosji, Bułgarii, Serbii, Gruzji, Litwie, Białorusi i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Część azjatycka koncentruje się na produkcji i sprzedaży kontenerowej rękawic diagnostycznych, dedykowanych dla stomatologów, weterynarzy i innych pracowników służby zdrowia. Dynamiczny rozwój Grupy Mercator Medical oraz międzynarodowy charakter działalności wymagają od naszych pracowników niezbędnych kompetencji i kultury biznesowej. Stawiamy na ludzi ambitnych, podchodzących do wykonywanej pracy z zaangażowaniem i pasją. Umożliwiamy rozwój w wielu działach, m.in.:

• przetargów

• sprzedaży

• zakupów

• logistyki i obsługi magazynu

• marketingu

• księgowości

• administracji

• badań i rozwoju

• produkcji rękawic, opatrunków

 

 

Budowa - wszystko czego potrzeba przy budowie lub remoncie. Technika - narzędzia, instalacje, materiały eksploatacyjne. Projekt - urządzasz dom, a może remontujesz łazienkę lub kuchnię, poznaj nasze propozycje. Dekoracja - dopełnia otoczenie, nadaje klimat. Ogród - dla miłośników działki i fachowców ogrodników.

 

 

LASY PAŃSTWOWE

Lasy Państwowe to największa w Unii Europejskiej organizacja zarządzająca lasami należącymi do Skarbu Państwa. Gospodarują na niemal jednej trzeciej powierzchni Polski – części szczególnie cennej, bo rosną na niej lasy. Co ważniejsze, części systematycznie powiększającej się, gdyż dzięki staraniom leśników lasów przybywa. Jednym z naszych podstawowych zadań jest udostępnianie lasów całemu społeczeństwu

 

 

WUP


Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Małopolskiego. Jesteśmy instytucją publiczną, co oznacza, że działamy nie dla siebie, ale działamy dla innych. Pracujemy na rzecz regionu Małopolski, dlatego od 2007 roku celem i podstawą realizacji wszystkich naszych inicjatyw jest misja: kompetentny, wykwalifikowany i pracujący mieszkaniec Małopolski. Dysponujemy środkami, które można pozyskać na realizację przedsięwzięć z zakresu rozwoju zasobów ludzkich. Pełnimy w województwie małopolskim funkcję Instytucji Wdrażającej (Instytucji Pośredniczącej II stopnia) Programu OperacyjnegoKapitał Ludzki 2007 – 2013.

 

 

COBICO Sp. z o.o. posiada w swoich strukturach Akredytowane Biuro Certyfikacji i Laboratorium Opakowań. Biuro Certyfikacji Świadczy usługi z zakresu opakowań i rolnictwa – przetwórstwa i ekologicznej produkcji rolnej, produktów regionalnych i tradycyjnych, produktów w programie „Jakość Tradycja” oraz wieprzowiny wysokiej jakości w systemie PQS. Laboratorium COBICO przeprowadza badania opakowań metalowych i z tworzyw sztucznych oraz materiałów opakowaniowych

 

 

Serco improves the quality and efficiency of essential services that matter to millions of people around the world. We opened our Polish office at the end of 2009. From our centre in Kraków we deliver services for clients in the travel and tourism sector. We are responsible for managing all the contact with their clients throughout Europe: we plan journeys, manage reservations, and help solve the many different problems that are connected with their journeys. Our employees speak many foreign languages fluently, among them: French, German, Dutch, Italian and Spanish. We now employ nearly 600 people and our centre is still growing. We are planning a continued increase in the number of people we employ in the forthcoming months and years. In September 2012 we opened our brand new, modern office in Krakow.

 

Ochotnicze Hufce Pracy posiadają w swojej strukturze jednostki zajmujące się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą oraz doradztwem zawodowym i orientacją zawodową.
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży realizuje zadania z zakresu aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu oraz z zakresu świadczenia usług edukacyjnych dla młodzieży na lokalnym rynku pracy.

 

 

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym. Od 1999 roku nasi dedykowani konsultanci zdobyli zaufanie 3000 Klientów, którzy stale wybierają Work Service S.A. na swojego Partnera HR. Dla naszych prestiżowych Klientów każdego dnia zatrudniamy średnio 50 000 pracowników. Partnerstwo bazujące na solidnych fundamentach, zaufaniu i profesjonalizmie, zapewnia stanowiska pracy ponad 300 000 osób rocznie. Nasi doradcy i konsultanci posiadają szeroką znajomość regionalnych rynków pracy. Ich wiedza, poparta szerokim doświadczeniem, pozwala nam realizować projekty z lokalną precyzją. Działamy w Polsce i 11 krajach Europy (Niemczech, Rosji, Czechach, Turcji, Rumunii, Węgrzech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Szwajcarii) poprzez sieć lokalnych biur oraz 300 mobilnych doradców personalnych. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców. Jednocześnie pozostajemy wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Prof. dr hab. Włodzimierz Sady
JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Małopolski Związek Pracodawców


Wojewoda Małopolski

Marszałek Województwa Małopolskiegodziennikpolski

kariera

eurostudent

manko

podajdalej
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies