IX Targi pracy

OfertaWystawcy i prezentacjeV Targi PracyVI Targi PracyProgram targówVII Targi PracyProgram targówVIII Targi PracyIX Targi PracyMiejsce i terminKontaktFilmyGaleria

PROGRAM TARGÓW PRACY

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na prezentacje  Wystawców VII edycji Tragów Pracy. Podczas prezentacji macie niebywałą okazję szczegółowo poznać wymagania jakie stawiane są kandydatom w procesie rekrutacji.


09:00 Otwarcie Tragów Pracy
09:30 Uroczyste powitanie uczestników Tragów Pracy przez Rektora Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie prof. dr hab. inż. Włodzimierza Sady


 PREZENTACJA FIRM:
Budynek Wydziału Leśnego, al. 29 Listopada 46, AULA CENTRUM KONGRESOWEGO UR

09:30- 10:30 Serco Global Services
Temat:„Serco Group – Company Presentation”
Firma Serco serdecznie zaprasza na prezentację „Serco Group – Company Presentation”. W trakcie spotkania opowiemy jak wygląda codzienna praca, jakie są dostępne ścieżki kariery i możliwości rozwoju w naszej firmie. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jakie oferty pracy, Serco oferuje, jak wygląda proces rekrutacji i jak się do niego najlepiej przygotować.
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów!


10:30- 11:30 Capita
Temat:"Pet Insurance”
Podczas prezentacji zostaną przybliżone najważniejsze aspekty związane z rynkiem ubezpieczeń zwierząt domowych. Postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania: jakie zwierzęta podlegają ubezpieczeniu, jaki jest cel i ogólne zasady ubezpieczania zwierząt, jakie są rodzaje i typy polis ubezpieczeniowych oraz jakie są opcje ubezpieczania zwierząt domowych. Dowiesz się jak wygląda droga wniosku od wypełnienia przez właściciela i lekarza weterynarii do momentu wypłaty odszkodowania, poznasz zasady oceniania wniosków oraz najczęstsze przyczyny ich odrzucania.


11:30- 12:30 State Street
Temat : „REACH HIGHER with State Street ”
Posiadanie odpowiednich kwalifikacji ma kluczowe znaczenie dla twojego przyszłego pracodawcy. Równie ważna jest wiedza jak zaprezentować te umiejętności na rozmowie kwalifikacyjnej. Prezentacja odpowiada na podstawowe pytania: Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Co rekruter próbuje dowiedzieć się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jak zrobić dobre wrażenie na rekruterze? Przedstawiciele firmy przybliżą również profil działalności oddziału krakowskiego, zaprezentują ofertę jaką kierujemy do studentów oraz absolwentów, omówioną proces aplikacji oraz rekrutacji. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

12:30-13:15 Socjomania
Szkolenie: „Jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych w skutecznym poszukiwaniu pracy?”
Co robić, aby być bardziej widocznym dla pracodawcy? To pytanie pojawia się często, gdy kolejne wysłane CV nie przynosi odpowiedzi od rekruterów. W dobie nowych mediów szukanie pracy i wszystkie związane z nim działania, nie może ograniczać się do przeglądania ogłoszeń na portalach pracy. Media społecznościowe mogą być doskonałym narzędziem w tym procesie o ile umiejętnie z nich skorzystamy. Podczas wykładu przedstawię zarówno zbiór dobrych praktyk wykorzystania mediów społecznościowych przy procesie szukania pracy, jak i takich, które mogą nas przekreślić w oczach potencjalnego pracodawcy.
Zapisy na szkolenie:
wyślij e-mail o tytule " Media społecznosciowe" na adres: biurokarier@ur.krakow.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Budynek Wydziału Leśnego, al. 29 Listopada 46,  SALA KLUBOWA - PARTER


09:00-11:30 Centrum Transferu technologii Politechniki Krakowskiej
Temat: „Będę swoim szefem - czyli jak założyć innowacyjne przedsiębiorstwo? „

W czasie szkolenia dowiesz się jakie są procedury zakładania własnej działalności, dostępne, zewnętrzne źródła finansowania własnego biznesu, rola i znaczeni innowacji w rozwoju sektora MSP.

Zapisy na szkolenie:
wyślij e-mail o tytule " Będę przedsiębiorcą! - od czego zacząć?”" na adres: biurokarier@ur.krakow.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.


11:30-13:30 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego
Szkolenie: „Temat: Modelowanie biznesowe oraz przemyślane modelowanie własnej kariery zawodowej, kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorczego studenta ”
Podczas warsztatu podejmiemy wspólną próbę stworzenia innowacyjnego modelu biznesowego przykładowego przedsiębiorstwa. Dziś już nie tylko nowatorski produkt, usługa czy też technologia świadczą o Twojej innowacyjności. Podczas spotkania dowiecie się również jak przełożyć zdobytą wiedzę i umiejętności na własny innowacyjny model prowadzenia biznesu, który pozwoli Wam dołączyć do grona przyszłych innowacyjnych przedsiębiorstw. Jak widzą nas nasi klienci, jaką orientacje ma moja firma, czy zastanawialiście się na ten temat? Praktyczne wskazówki oraz mapa empatii, którą wspólnie stworzymy w oparciu o praktyczne biznesowe doświadczenia pozwolą jeszcze lepiej ukierunkować Wasze przyszłe przedsiębiorstwa na Waszych klientów bez których trudno oczekiwać rynkowego sukcesu.
Zapisy na szkolenie:
wyślij e-mail o tytule " Modelowanie biznesowe " na adres: biurokarier@ur.krakow.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Prof. dr hab. Janusz Żmija
J.M. Rektor Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Jerzy Miller
Wojewoda Małopolski


dziennikpolski

kariera

eurostudent

manko
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies