IX Targi pracy

OfertaWystawcy i prezentacjeV Targi PracyVI Targi PracyProgram targówVII Targi PracyProgram targówVIII Targi PracyIX Targi PracyMiejsce i terminKontaktFilmyGaleria

PROGRAM TARGÓW PRACY

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na prezentacje  Wystawców VI edycji Tragów Pracy . Podczas prezentacji macie niebywałą okazję szczegółowo poznać wymagania jakie stawiane są kandydatom w procesie rekrutacji.


10:00 Otwarcie Tragów Pracy
10:30 Uroczyste powitanie uczestników Tragów Pracy przez Rektora Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie prof. dr hab. inż. Janusz Żmija


 PREZENTACJA FIRM:
Budynek Wydziału Leśnego, al. 29 Listopada 46, AULA CENTRUM KONGRESOWEGO UR

10:30- 11:00 Capgemini Polska Sp. z o.o.
Temat: „Peaple matter, results count”
W trakcie spotkania firma opowie jak wygląda codzienna praca, jakie są dostępne ścieżki kariery i możliwości rozwoju w  firmie. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jakie oferty pracy, praktyk i staży Capgemini oferuje, jak wygląda proces rekrutacji i jak się do niego najlepiej przygotować.
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów!


11:00- 12:00 Capita
Temat: „ Przedstawienie oferty pracy dla absolwentów Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt”
Przedstawiciele firmy aktualnie poszukują osób zainteresowanych tematyka weterynarii.  Podczas spotkania przedstawione zostanie dokładnie stanowisko pracy a także wymagania jakim  powinien sprostać przyszły pracownik.  


12:00- 12:40 Tesco Polska
Temat : „Programy rozwojowe dla studentów w Tesco ”
Na prezentacji dowiesz się o programie Praktyk Studenckich Dobry Start oraz Programie Menadżerskim Ekstraklasa. Dowiesz się jak aplikować na stanowiska związane z technologią żywności, kontrolą jakości oraz stanowiska handlowe. Dla aktywnych przewidziane są ciekawe gadżety.

12:40-14:40 Ergo Solution
Szkolenie: „Bezpieczna żywność – standard czy luksus?”
W czasie szkolenia zostanie przybliżone najważniejsze aspekty związane z bezpieczeństwem żywności.  Zostaną poruszone takie kwestie: czy aktualny stan prawny obowiązujący w zakresie produkcji żywności oraz wdrażane przez firmy spożywcze i standardy zarządzania zapewniają bezpieczeństwo konsumentów?
Zapisy na szkolenie:
wyślij e-mail o tytule " Bezpieczna żywność – standard czy luksus?”" na adres: biurokarier@ur.krakow.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie. UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Budynek Wydziału Leśnego, al. 29 Listopada 46,  SALA KLUBOWA - PARTER


12:00-12:40 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego
Temat: „Inwestycje w innowacje – finansowanie nowatorskich pomysłów na biznes „

Myślisz o budowaniu nowatorskiego biznesu lub chcesz zmieniać przestarzałe modele biznesowe? Ta prezentacja  dedykowane jest w szczególności dla osób myślących o własnej firmie, ludzi pragnących wyznaczać własne ścieżki kariery. Przedstawiciele firmy opowiedzą o możliwości pozyskania środków finansowych na uruchomienie innowacyjnej działalności gospodarczej. Przygotowanie innowacyjnego biznesu i jego komercjalizacji we współpracy z inwestorem zewnętrznym. Modelowanie biznesowe jako element kluczowy w budowaniu własnej firmy

Budynek Wydziału Leśnego, al. 29 Listopada 46,  SALA WYKŁADOWA NR 1 – PARTER  


13:00-15:00 Wojewódzki Urząd Pracy
Szkolenie: „Profesjonalny list motywacyjny, CV ”
Uczestnicy  zapoznaje się z różnymi typami życiorysów i zasadami tworzenia listu motywacyjnego. Dowiaduje się, na co pracodawcy zwracają uwagę czytając dokumenty aplikacyjne, jakich błędów unikać przygotowując dokumenty aplikacyjne.
Zapisy na szkolenie:
wyślij e-mail o tytule " Profesjonalny list motywacyjny, CV " na adres: biurokarier@ur.krakow.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie. UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Prof. dr hab. Janusz Żmija
J M Rektor Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Jerzy Miller
Wojewoda Małopolski


dziennikpolski

kariera

eurostudent

manko
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies